Oferta Baristyczna

Kawa jest napojem, który wielu docenia ze względu na jej pobudzające właściwości i wyjątkowe walory smakowe. Nie inaczej jej z nami. Jesteśmy smakoszami kawy, dlatego też sięgamy wyłączenie po najlepsze i sprawdzone produkty, charakteryzujące się pełnym smakiem i wyrazistym aromatem. Istotny jest dla nas cały proces, jaki musi przejść kawa, począwszy od jej zmielenia, przez umieszczenie zmielonych ziaren w kolbie ekspresu, po ich zaparzenie. Zaparzenie dobrej kawy wymaga skupienia uwagi na licznych detalach, a źle dobrane parametry ekspresu lub młynka mogą w znaczący sposób wpłynąć na końcowy smak napoju. Jako profesjonaliści dbamy o to, aby przyrządzona przez nas kawa była nie tylko idealnie zaparzona, ale także przykładamy uwagę do sposobu jej podania. Wygląd zaparzonej kawy można szczególnie docenić, sięgając po cappuccino lub caffe latte, które zachwycą pięknymi wzorami, wykonanymi z mlecznej piany.

Miłośnicy kawy z pewnością docenią obecność tego napoju podczas różnego rodzaju imprez, bankietów, konferencji czy spotkań biznesowych. Kawa doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji, niezależnie od jej charakteru. Wychodzimy naprzeciw różnorodnych potrzebom naszych klientów, oferując profesjonalną obsługę baristyczną wraz z kompleksowym coffee cateringiem. W ramach cateringu przygotujemy kawowe menu na miarę eleganckich kawiarni, co z pewnością zostanie docenione przez Państwa gości.

Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem w postaci ekspresu ciśnieniowego, młynków i innych niezbędnych akcesoriów, które dostarczymy na miejsce imprezy. Opieramy się wyłącznie na wysokiej klasy składnikach, począwszy od ziaren kawy, a na smakowych syropach skończywszy. Dzięki wysokiej jakości produktom i umiejętnościom naszych baristów sprawimy, że przyrządzona przez nas kawa będzie w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym podniebieniom. Nasi bariści zadbają nie tylko o właściwe przygotowanie gorących napojów, ale także sprawią, że będą się one wyśmienicie prezentowały.

Pokazy Barmańskie
Pokazy Barmańskie
Coffee Catering
Coffee Catering
Usługi Barmańskie
Usługi Barmańskie
Szkolenia Barmańskie
Szkolenia Barmańskie
Bar Consulting
Bar Consulting

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK - ZAMKNIJ