Pokazy Barmańskie

Od lat uświetniamy imprezy firmowe, wesela, urodziny oraz inne imprezy efektownymi pokazami barmańskimi.

Łączymy, ogień z wodą, cukier z goryczą, ciemność ze światłem.... poprzez element zaskoczenia, jakim jest połączenie, na pierwszy rzut oka sprzecznych ze sobą elementów, Państwa goście otrzymują najlepsze, nie zapomniane i jesteśmy pewni, niespotykane dotychczas koktajle. Dzięki takim połączeniom gwarantujemy, że impreza na długo pozostanie w pamięci gości, a pamięć o niej pozostawi miłe wspomnienia na długi czas.

Z nami nie musisz obawiać się nudy na imprezie firmowej. Osobiście zadbamy by wszyscy goście byli zachwyceni.

Uroczysty bankiet czy firmowa konferencja wcale nie muszą być nudne – osobiście o to zadbamy. Obsługujemy liczne uroczystości, począwszy od kameralnych imprez okolicznościowych, a na wystawnych weselach skończywszy. Oferujemy kompleksową obsługę barmańską, wzbogaconą o widowiskowe pokazy barmańskie, które zachwycą wszystkich zgromadzonych i zapewnią im niezapomnianych wrażeń. Organizowane przez nas pokazy składają się na jedno wielkie i niesamowicie emocjonujące show, w którym zaprezentujemy Państwu nasze umiejętności. Jesteśmy perfekcjonistami, dla których istotny jest każdy, nawet najmniejszy detal, dlatego też dbamy o to, aby muzyka, oświetlenie i cała warstwa artystyczna właściwie ze sobą współgrały. Każdy pokaz jest inny, unikatowy i indywidualnie przygotowany pod kątem danego wydarzenia.

Widowiskowe przygotowanie drinków to nasza specjalność. Pokaz barmańskich umiejętności w stylu flair!

Swoje pokazy opieramy na stylu flair, który pozwala na przygotowanie drinków i koktajli w sposób niezwykle widowiskowy, z wykorzystaniem żonglerki i elementów akrobatyki. Wszystko odbywa się bardzo płynnie i dynamicznie w rytm dobiegającej z głośników muzyki. Nie boimy się wyzwań i eksperymentów – z tego powodu często łączymy elementy kontrastujące, które pozwalają nam na osiągnięcie zaskakujących rezultatów. Nasze pokazy wyróżniają się nietuzinkowymi efektami wizualnymi, w których wykorzystujemy elementy pirotechniczne, grę świateł i starannie dobrane udźwiękowienie. Zaskakujemy i pobudzamy zmysły, zapewniając w ten sposób niesamowite doświadczenie, które pozostawi niezapomniane wrażenia.

ŚWIADCZYMY RÓWNIEZ USŁUGI Z:
Pokazy Barmańskie
Pokazy Barmańskie
Coffee Catering
Coffee Catering
Usługi Barmańskie
Usługi Barmańskie
Szkolenia Barmańskie
Szkolenia Barmańskie
Bar Consulting
Bar Consulting

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK - ZAMKNIJ