Szkolenia Barmańskie

Szkolimy najlepszych barmanów.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy nie tylko pasjonują się tym, co robią, ale także odnoszą na tym polu liczne sukcesy. Posiadamy wieloletni staż zawodowy, za sprawą którego opanowaliśmy tajniki barmańskie i zdobyliśmy cenne doświadczenie. Jesteśmy gotowi przekazywać dalej wiedzę, jaką w tym czasie udało nam się zgromadzić i „zarażać” naszą pasją innych.

Prowadzone przez nas szkolenia obejmują wiedzę teoretyczna, miksologię oraz zajęcia praktyczne.

Przeprowadzamy szkolenia barmańskie, które obejmują między innymi naukę klasyfikacji alkoholów, zasad komponowania, miksowania, dekorowania i serwowania drinków. Szkolenia te skierowane są zarówno dla osób, które dopiero planują wdrożyć się w zawód barmana, jak i dla tych, którzy pragną rozwinąć posiadane już umiejętności lub chcą podnieść swoje kwalifikacje. Prowadzone przez nas zajęcia obejmują część teoretyczną, w której uczestnicy poznają tajniki barmańskie wraz z miksologią, czyli sztuką właściwego łączenia poszczególnych składników drinków i koktajli, w taki sposób, aby uzyskać kompozycję o niebanalnym smaku i wyglądzie.

Współpracujemy z największym krajowym dostawcą sprzetu barmańskiego, oraz najbardziej znanymi dostawcami półproduktów.

Nasi uczniowie zdobywają wiedzę od barmanów z wieloletnim stażem. Jest to gwarancja uzyskania najlepszej wiedzy nie tylko teoretycznej ale i praktycznej.

Po przygotowaniu uczestników szkolenia od strony merytorycznej, nastąpi rozpoczęcie części praktycznej, w której krok po kroku zaprezentujemy, w jaki sposób należy wykonywać poszczególne techniki. Ćwiczenia odbywają się za prawdziwym barem z wykorzystaniem popularnych i oryginalnych alkoholi wraz z innymi półproduktami. Zapewniamy dostęp do profesjonalnego sprzętu barmańskiego, w który jesteśmy zaopatrywani przez jednego z czołowych producentów w kraju.

ŚWIADCZYMY RÓWNIEZ USŁUGI Z:
Pokazy Barmańskie
Pokazy Barmańskie
Coffee Catering
Coffee Catering
Usługi Barmańskie
Usługi Barmańskie
Szkolenia Barmańskie
Szkolenia Barmańskie
Bar Consulting
Bar Consulting

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK - ZAMKNIJ