Szkolenia Barmańskie

Szkolimy najlepszych barmanów.

Prowadzone przez nas szkolenia obejmują wiedzę teoretyczna, miksologię oraz zajęcia praktyczne.

Współpracujemy z największym krajowym dostawcą sprzetu barmańskiego, oraz najbardziej znanymi dostawcami półproduktów.

Nasi uczniowie zdobywają wiedzę od barmanów z wieloletnim stażem. Jest to gwarancja uzyskania najlepszej wiedzy nie tylko teoretycznej ale i praktycznej.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy nie tylko pasjonują się tym, co robią, ale także odnoszą na tym polu liczne sukcesy. Posiadamy wieloletni staż zawodowy, za sprawą którego opanowaliśmy tajniki barmańskie i zdobyliśmy cenne doświadczenie. Jesteśmy gotowi przekazywać dalej wiedzę, jaką w tym czasie udało nam się zgromadzić i „zarażać” naszą pasją innych.

Przeprowadzamy szkolenia barmańskie, które obejmują między innymi naukę klasyfikacji alkoholów, zasad komponowania, miksowania, dekorowania i serwowania drinków. Szkolenia te skierowane są zarówno dla osób, które dopiero planują wdrożyć się w zawód barmana, jak i dla tych, którzy pragną rozwinąć posiadane już umiejętności lub chcą podnieść swoje kwalifikacje. Prowadzone przez nas zajęcia obejmują część teoretyczną, w której uczestnicy poznają tajniki barmańskie wraz z miksologią, czyli sztuką właściwego łączenia poszczególnych składników drinków i koktajli, w taki sposób, aby uzyskać kompozycję o niebanalnym smaku i wyglądzie.

Po przygotowaniu uczestników szkolenia od strony merytorycznej, nastąpi rozpoczęcie części praktycznej, w której krok po kroku zaprezentujemy, w jaki sposób należy wykonywać poszczególne techniki. Ćwiczenia odbywają się za prawdziwym barem z wykorzystaniem popularnych i oryginalnych alkoholi wraz z innymi półproduktami. Zapewniamy dostęp do profesjonalnego sprzętu barmańskiego, w który jesteśmy zaopatrywani przez jednego z czołowych producentów w kraju.

ŚWIADCZYMY RÓWNIEZ USŁUGI Z:
Pokazy Barmańskie
Pokazy Barmańskie
Coffee Catering
Coffee Catering
Usługi Barmańskie
Usługi Barmańskie
Szkolenia Barmańskie
Szkolenia Barmańskie
Bar Consulting
Bar Consulting

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK - ZAMKNIJ