Warsztaty, degustacje, szkolenia sommelierskie

Prowadzimy degustacje i warsztaty dla grup zorganizowanych jak również dla osób prywatnych.

Podczas każdej degustacji używamy profesjonalnych kieliszków degustacyjnych marki Riedel oraz win i alkoholi najwyższej jakości.

  • spotkania integracyjne dla firm - degustacje i warsztaty smaku
  • warsztaty palenia cygar
  • degustacje win i alkoholi mocnych
  • profesjonalista w Twoim domu - kolacja z sommelierem u Ciebie
  • profesjonalista w Twojej restauracji - spotkanie z sommelierem

Znamy się na alkoholach i doskonale wiemy jak je właściwie dobierać i komponować z innymi dodatkami, w taki sposób, aby wydobyć z nich jak najbardziej wyrafinowany smak. Nasza wiedza nie ogranicza się wyłącznie do tworzenia kolorowych drinków, ale obejmuje także wina – jedne z najbardziej szlachetnych trunków. Smak wina docenią szczególnie osoby o wymagających kubkach smakowych, z myślą o których prowadzimy warsztaty i degustacje z udziałem profesjonalnego sommeliera.

Do skorzystania z warsztatów i degustacji zachęcamy zarówno pasjonatów wina, jak i osoby, które chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej na jego temat. W czasie trwania spotkania, jego uczestnicy nie tylko będą mieli okazję spróbować różnorodnych szczepów wina, ale także dowiedzą się w jaki sposób można je od siebie odróżnić. W ramach wykładu z sommelierem, uczestnicy warsztatów poznają charakterystykę poszczególnych szczepów wina wraz z regionami, w których występują i sposobem ich wytwarzania.

Do przeprowadzania degustacji używamy wyłącznie win i alkoholi najwyższej jakości, które serwowane są w profesjonalnych kieliszkach degustacyjnych marki Riedel. Przeprowadzamy także warsztaty palenia cygar oraz degustację alkoholi mocnych.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do grup zorganizowanych, osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Obsługujemy między innymi spotkania integracyjne dla firm, jak również możliwe jest odbycie wyjątkowej kolacji z sommelierem w domu klienta. Osobom prowadzącym biznes restauracyjny oferujemy szkolenia sommelierskie w miejscu pracy.

ŚWIADCZYMY RÓWNIEZ USŁUGI Z:
Pokazy Barmańskie
Pokazy Barmańskie
Coffee Catering
Coffee Catering
Usługi Barmańskie
Usługi Barmańskie
Szkolenia Barmańskie
Szkolenia Barmańskie
Bar Consulting
Bar Consulting

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK - ZAMKNIJ