Oferta Barmańska

Jesteśmy perfekcjonistami i ludźmi z pasją, dlatego też dbamy o to, aby oferowane przez nas usługi świadczone były na jak najwyższym poziomie i były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Pomożemy Państwu uświetnić każdą okoliczność, niezależnie od jej charakteru, począwszy od imprez firmowych, konferencji biznesowych, targów, eleganckich bankietów czy wesel. Oferujemy kompleksową obsługę barmańską, a także spektakularne pokazy w stylu flair, które dostarczą Państwu i Państwa gościom niezapomnianych wrażeń. W pokazach tych łączymy energiczną muzykę i odpowiednią oprawą świetlną z efektownymi akrobacjami i wymyślnymi trikami. Organizowane przez nas widowiska nie tylko zachwycą Państwa pod względem wizualnym, ale także dostarczą niezwykłych emocji. Zapewniamy wyjątkowe doświadczenie i wyśmienitą zabawę.

Obszar naszej działalności obejmuje nie tylko serwowanie kolorowych drinków i organizowanie widowiskowych pokazów. Oprócz obsługi rozmaitych imprez i uroczystości, zajmujemy się również prowadzeniem szkoleń barmańskich. Nasz zawód traktujemy z pasją, którą pragniemy "zarazić" innych. Organizowane przez nas szkolenia prowadzone są przez profesjonalnych barmanów i zarazem pasjonatów, posiadających wieloletni staż zawodowy. Uczestnicy szkoleń podczas ich trwania poznają zarówno wszelkie tajniki barmańskie i miksologię, jak również odbędą zajęcia praktyczne, które pomogą im zastosować zdobytą wiedzę. Oferujemy także szkolenia sommelierskie wraz z warsztatami i degustacjami.

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę prowadzimy kompleksowy bar consulting dla przedsiębiorstw. Zadbamy o to, aby Państwa lokal był nie tylko dobrze zaopatrzony, ale także pomożemy zorganizować jego pracę, w taki sposób aby przynosiła ona jak najlepsze efekty. Przygotujemy dla Państwa kartę drinków, przeszkolimy personel, jak i zadbamy o to, aby Państwa lokal wyróżniał się na tle konkurencji i generował większe zyski.

Pokazy Barmańskie
Pokazy Barmańskie
Coffee Catering
Coffee Catering
Usługi Barmańskie
Usługi Barmańskie
Szkolenia Barmańskie
Szkolenia Barmańskie
Bar Consulting
Bar Consulting

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK - ZAMKNIJ